Na sportowo z mistrzyniami

Na sportowo z mistrzyniami

Tej jesieni w naszym mieście odbędzie się ciekawy event sportowy. Prezydent Ryszard Brejza spotkał się dzisiaj z mistrzyniami sportowymi – Magdaleną Fularczyk-Kozłowską i Katarzyną Skowrońską, aby właśnie zaplanować go z udziałem inowrocławskiej młodzieży.

Wioślarka Magdalena Fularczyk-Kozłowska i siatkarka Katarzyna Skowrońska wraz z dziennikarzem sportowym Hubertem Malinowskim utworzyły Fundację Aktywnego Rozwoju. Jej celem jest promocja aktywności sportowej wśród dzieci i młodzieży. Założyciele fundacji proponują także cykl, który ukierunkowany jest na kształtowanie postaw proekologicznych i popularyzację ochrony środowiska.

– Cieszę się, że po raz kolejny możemy podjąć współpracę z najlepszymi – tym razem w zakresie sportowych wydarzeń. Inowrocławska młodzież będzie mogła wziąć udział w ciekawych programach. Szczegóły podamy już wkrótce! Młodzi, przygotowujcie się, będą czekały na Was dyplomy, medale i dawka świetnej zabawy – mówi prezydent Ryszard Brejza.

W spotkaniu z Prezydentem Miasta Inowrocławia uczestniczyły mistrzynie sportowe i Przewodniczący Komisji Sportu i Młodzieży Rady Miejskiej Inowrocławia, Waldemar Kwiatkowski.

Źródło: Urząd Miejski w Inowrocławiu

Previous 16 mln dotacji na poszukiwanie wód termalnych
Next Warsztaty choreograficzne w teatrze

Może to Ci się spodoba

Frekwencja na meczach Ekstraklasy rośnie o 10 proc. rocznie.

Spotkania polskiej Ekstraklasy przyciągają coraz więcej widzów – wynika z raportu „Piłkarska liga finansowa” Deloitte. Średnia frekwencja na meczu ligowym to 9 tys. kibiców. Większe zainteresowanie przekłada się na wyższe przychody

Turniej Par Deblowych w Tenisie Ziemnym o puchar Prezydenta Miasta za nami!

Na Kortach Tenisowych w Parku Solankowym odbył się TURNIEJ PAR DEBLOWYCH W TENISIE ZIEMNYM O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA INOWROCŁAWIA RYSZARDA BREJZY. W zawodach uczestniczyło 13 par męskich i 2 mieszane.

80 proc. Polaków skarży się na ból pleców

Osiem godzin w pracy w pozycji siedzącej, odpoczynek przed telewizorem, częste korzystanie z samochodu i dźwiganie zakupów mogą skutkować uciążliwymi bólami pleców. Z tym problemem może się zmagać nawet 8 na 10 Polaków. Zdaniem

E-sport przyciąga coraz więcej graczy i widzów

Mistrzostwa w grach komputerowych ogląda blisko 256 mln osób na całym świecie. Rynek wart jest obecnie 0,5 mld dol., a w 2019 roku ma sięgnąć 1,1 mld dol. – wynika z szacunków Newzoo.

Polacy coraz wcześniej rezerwują urlopy narciarskie

Decyzja o rezerwacji zimowego wypoczynku z wyprzedzeniem przekłada się na większy wybór i duże oszczędności. Jeszcze do końca września można zarezerwować urlop narciarski nawet z 35-proc. zniżkami – przekonuje Magda Plutecka, rzeczniczka Neckermann Podróże.

Mistrzostwa Polski Strongman w Inowrocławiu

Już po raz trzeci w Inowrocławiu na placu przed Halą Widowiskowo-Sportową rywalizują siłacze z całej Polski w zawodach Mistrzostw Polski Strongman. W zawodach finałowych bierze udział 10 zawodników z całej

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź