Karaś/Rogucki wystąpili w Teatrze Letnim

Karaś/Rogucki wystąpili w Teatrze Letnim

Dziś na deskach Teatru Letniego wystąpił duet muzyków Karaś/Rogucki. Artyści nie zawiedli zgromadzonej w teatrze publiczności, dostarczając im dużą dawkę dobrej muzyki. Była to już trzecia odsłona koncertowego cyklu INOWROCŁAW 654.

Karaś/Rogucki to Polski duet muzyczny, który tworzą Kuba Karaś znany z zespołu The Dumplings oraz wokalista Comy, Piotr Rogucki. Rok temu ukazała się pierwsza płyta duetu pt. „Ostatni bastion romantyzmu”.

Kolejny koncert INOWROCŁAW 654 organizowany przez Kujawskie Centrum Kultury i Miasto Inowrocław, odbędzie się 21 sierpnia, w którym wystąpi Sanah – jedna z najbardziej popularnych wokalistek młodego pokolenia w Polsce. Bilety na koncert zostały wyprzedane.

Źródło: Urząd Miejski w Inowrocławiu

Previous W ten weekend będą działać mobilne punkty spisowe
Next Mistrzostwa Polski Strongman w Inowrocławiu

Może to Ci się spodoba

Przy Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie powstał hotel dla rodzin małych pacjentów

Na krakowskim Prokocimiu wybudowano pierwszy w Polsce Dom Ronalda McDonalda. Z nowoczesnego hotelu liczącego 20 pokoi będą mogli bezpłatnie korzystać rodzice i opiekunowie pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego. Nowoczesny obiekt pozwoli zapewnić młodym

Bracia M. w Bibliotece Miejskiej

Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza, otrzymała pamiątki po działającej w okresie międzywojennym wytwórni mebli “Bracia Malczyk”. Dzięki darowi Pana Macieja Malczyka zbiory Biblioteki  powiększyły się o dyplom czeladniczy z roku

„Mały Wielki Świat – o kulturach dla najmłodszych” powraca

Czy pod ziemią da się znaleźć niebo? Gdzie trzymać dobre słowa, myśli i czyny? Jak skrzypią drzwi do raju? Ile są warte pręciki krokusów? Chcecie poznać Iran i jego mieszkańców?

Wkrótce Imieniny Inowrocławia

837 lat temu pojawiła się pierwsza wzmianka o Inowrocławiu. Z tej okazji, 21 stycznia przygotowano dla mieszkańców liczne atrakcje. Uroczystość rozpocznie się w Teatrze Miejskim o godzinie 16:00 otwarciem wystaw.

Wystawa dawnych portretów w Bibliotece Miejskiej

Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu zaprasza do oglądania wystawy pt. „Monidła – zapomniane portrety”, poświęconej realistycznym wizerunkom wykonanym na podstawie zdjęć. Cieszymy się, że nasz apel spotkał się

Popołudnie z Dulskimi podczas Narodowego Czytania

W scenerii Parku Solankowego podczas jubileuszowej, 10. edycji Narodowego Czytania wspólnie przeczytaliśmy „Moralność Pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej. Fragmenty utworu zaprezentowali przedstawiciele władz samorządowych, lokalnych instytucji kultury i miejscowego środowiska artystycznego.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź