Kilka dni sierpnia, a wpadło kilkunastu nietrzeźwych rowerzystów

Kilka dni sierpnia, a wpadło kilkunastu nietrzeźwych rowerzystów

Policyjne patrole zwracają uwagę na uczestników ruchu. Ostatnie dni to ujawnienie aż dwunastu rowerzystów, którzy jechali nietrzeźwi. „Patrolówka” ma co robić.

Jazda w stanie nietrzeźwości rowerem po drogach zagraża bezpieczeństwu i może być przyczyną poważnych w skutkach wypadków. Ten, kto tak się zachowuje na drodze popełnia wykroczenie, za które ponosi się dotkliwe konsekwencje.

Dwunastu cyklistów dostało od policjantów pięćsetzłotowe mandaty. Ta „12” wpadła w ręce policji w dniach (1-4.08) na drogach Inowrocławia i Rojewa. Wszyscy zatrzymani to mężczyźni w wieku od 35 do lat 60. Jechali rowerem pomimo stanu nietrzeźwości od 0,6 do nawet 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Nie ma tłumaczenia dla takich zachowań na drogach. Policjanci apelują po raz kolejny, by myśleć o swoim bezpieczeństwie i innych. Ci, którzy uczestniczyli w wypadkach, a byli ich sprawcami, bo jechali nietrzeźwi wiedzą, jak trudno o tych sytuacjach zapomnieć. Niestety, wtedy trochę późno na refleksje. Można było temu zapobiec.

Źródło: Komenda miejska Policji w Inowrocławiu

Previous Zatrzymany chwile po chuligańskim wyczynie
Next W ten weekend będą działać mobilne punkty spisowe

Może to Ci się spodoba

Aresztowany za pobicie mieszkańca Pakości

Zaczepka mężczyzny na ulicy Pakości zakończyła się jego dotkliwym pobiciem. Ranny mężczyzna trafił do szpitala. Przestępstwo ujawnili policjanci i zatrzymali sprawcę, który decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Zatrzymany chwile po chuligańskim wyczynie

Odpowie za umyślne uszkodzenie mienia, za które grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności. Dzielnicowi i policjanci z patrolu zatrzymali 29-letniego wandala. Zbił szybę w restauracji. Wczoraj  (04.08) zarzut uszkodzenia

Główną ulicą miasta pędził ponad 100 km/h

Brawurowa prędkość była przyczyną utraty prawa jazdy przez kolejnego kierującego. Kwota mandatu karnego też nie była niska. Patrol inowrocławskiej „drogówki” zatrzymał do kontroli 28-letniego kierowcę volkswagena, który jechał w terenie

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który okradł swojego dobroczyńcę

25-letni mężczyzna nie potrafił docenić pomocy i ukradł samochód swojemu dobroczyńcy. Ponadto podczas interwencji policjantów miał przy sobie narkotyki. Odpowie za oba przestępstwa. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Wpadka narkotykowego “biznesu” przy rutynowej kontroli drogowej

Inowrocławscy policjanci przechwycili duże ilości białego proszku, płynnej amfetaminy oraz innych zabronionych środków. Trzech mężczyzn w wieku 25, 30 i 32 lata podróżujących autem, w którym funkcjonariusze znaleźli te zabronione

Próba handlowania podrobioną odzieżą nie wyszła jej na dobre

Policjanci wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją z Inowrocławia przejęli ponad 300 sztuk podrobionej odzieży różnych firm. Do sprawy została zatrzymana 36-letnia kobieta, która usłyszała zarzut z ustawy

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź